Дитяча діагностика

Основне завдання діагностичних підрозділів Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні – якісна дитяча діагностика захворювань на основі комплексного та всебічного обстеження пацієнтів із застосуванням інструментальних та лабораторних методів. В нашій лікарні ви зіткнетеся лише з компетентними фахівцями, які завжди допоможуть Вашій дитині. Для діагностики дитячих хвороб застосовуються лише найактуальніші методи та передове медичне обладнання. Обстеження кожної дитини допомагає не тільки встановити точний діагноз, а й отримати правильне лікування та догляд, незалежно від віку.

Діагностичні підрозділи

Особливості дитячої діагностики

Комплексне скринінгове дослідження складається з УЗД внутрішніх органів, головного мозку та ехокардіографії. Це дозволяє виявити багато захворювань внутрішніх органів у дитини навіть найменшого віку. Діагностика необхідна і при вступі дитини до школи. Вона допомагає переконатися у повному здоров’ї майбутніх учнів. А за найменшої підозри на відхилення від норми тут же провести необхідні додаткові аналізи та обстеження та поставити правильний діагноз. Дитячу діагностику проводять лікарі, які мають чималий досвід та високу кваліфікацію. Адже фізіологія дітей має великі відмінності від дорослої. Та й деякі відмінності в діагностичному обладнанні також грають свою роль. Окрім інструментальної діагностики вагому роль в якості встановленого діагнозу відіграють результати лабораторних досліджень. Лабораторний центр Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні оснащений найсучаснішим обладнанням. Це дозволяє робити найдетальніші аналізи, що відповідають усім вимогам сучасної медицини.
Діагностика у дитячому віці вимагає від лікарів досвіду, уваги та великої зосередженості. Для кожної дитини складається своя програма обстеження, яка залежить від віку, скарг та симптомів. Проте профілактичні огляди будуть ефективні лише тоді, коли вони проводяться на регулярній основі. Завдяки цьому вдається вчасно виявити навіть невеликі відхилення у розвитку. А за допомогою цього вчасно скоригувати їх, не допустивши розвитку тяжкого захворювання.

Дитяча діагностика у Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні – це гарна нагода для батьків отримати всі медичні послуги в одному місці. На перше місце завжди ставиться здоров’я маленьких пацієнтів. Тому жодних зайвих обстежень лікарі не призначають, а роблять лише ті, що справді необхідні. І хоча медичний аспект важливий, у лікарні намагаються не забувати й про інше. Адже всі діагностичні процедури для дитини повинні бути повністю безболісними, а відвідування лікаря не викликати страху і негативних спогадів. Тому в Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні зроблено все, щоб у нашому закладі дитина будь-якого віку почувала себе комфортно.