Дитяча поліклініка

Консультативна поліклініка Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні є центром надання висококваліфікованої спеціалізованої амбулаторно-поліклінічної медичної допомоги дітям та підліткам до 18 років. Дитяча поліклініка проводить консультативні прийоми та клінічні огляди. За потреби надаються рекомендації для додаткових діагностичних обстежень. У разі необхідності призначається комплексне лікування. За наявності показань видаються направлення на лікування до профільних стаціонарних відділень лікарні.

Підрозділи дитячої поліклініки

Консультативна дитяча поліклініка

Лікарі понад 20 різних медичних напрямків забезпечують консультативний прийом в поліклініці Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні. Такі спеціальності як “Дитяча пульмонологія”, “Дитяча онкологія”, “Дитяча гематологія”, “Сурдологія”, “Хірургія серця і магістральних судин” – є унікальними і єдиними у місті Запоріжжя та Запорізькій області. При поліклініці функціонують сурдологічний та катамнестичний кабінети. Всі фахівці мають високий рівень професійної підготовки, володіють складними методиками лікувально-діагностичного процесу. Поліклініка забезпечена необхідною сучасною медичною технікою. Широко використовуються новітні технології обстеження та лікування пацієнтів. Лабораторні дослідження та інструментальна діагностика проводяться за допомогою найсучаснішого діагностичного обладнання. Лікувальний процес базується на основі сучасних медичних практик та досвіду провідних фахівців. Застосовуються якісні лікарські препарати. Все це в комплексі дозволяє досягати якісних результатів під час лікування складних дитячих захворювань.

Пріоритетним розділом роботи будь-якої медичної організації є її профілактична спрямованість, запобігання поширенню та розвитку захворювань. Тому у роботі поліклініки особлива увага приділяється плановим профілактичним заходам. Основними методами профілактики захворювань у педіатрії є диспансеризація та профілактичні медогляди дітей. Робота поліклініки Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні організована у такий спосіб, щоб максимально використовувати наявні засоби. Система електронного запису дозволяє позбутися черг та надлишкових скупчень пацієнтів. Це має особливе значення в періоди епідеміологічних загроз. Графік роботи лікарів складений таким чином, щоб кожен пацієнт міг вибрати зручний час відвідування. Щороку послугами дитячої консультативної поліклініки користуються понад 16000 дітлахів Запоріжжя та Запорізької області. Вся вони отримують якісну амбулаторно-поліклінічну допомогу. В закладі створені всі умови для того, щоб відвідування його стін не викликало жодних негативних емоцій у маленьких пацієнтів.