Дитяча лікарня

Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня (ЗОКДЛ) – багатопрофільний медичний заклад вищої кваліфікаційної категорії, який надає лікарську допомогу мешканцям міста Запоріжжя, Запорізької та інших областей, ВПО. Крім того, установа є осередком медичної наукової діяльності. ЗОКДЛ протягом вже багатьох років є профільним консультативним та організаційно-методичним центром області. На даний час це сучасний лікувально-профілактичний заклад, оснащений спеціалізованим обладнанням провідних світових виробників.

Відділення лікарні

Хірургічні стаціонарні відділення

Соматичні стаціонарні відділення

Відділення реанімації

Допоміжні медичні підрозділи

Стаціонар ЗОКДЛ

Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня надає висококваліфіковану медичну допомогу дітям. Лікарня має у своєму розпорядженні сучасну діагностичну базу з можливістю лабораторної та інструментальної діагностики складної патології дитячого віку. Клініко-діагностична та бактеріологічна лабораторії закладу оснащені високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє проводити унікальні види досліджень. Здійснюється щоденний внутрішньо-лабораторний контроль якості. В клініко-діагностичній лабораторії є ургентний відділ, спеціалісти якого виконують дослідження цілодобово. За допомогою сучасного діагностичного устаткування, в стінах лікарні, здійснюється високоякісна інструментальна діагностика. Одним із провідних напрямків сучасного розвитку охорони здоров’я є медична реабілітація. Розвиток цього напрямку поширюється з кожним роком. До складу лікарні входять фізіотерапевтичне відділення та центр медико-соціальної реабілітації дітей. Перше забезпечує необхідну комплексну терапію дітям, що лікуються у відділеннях стаціонару та надає допомогу амбулаторним хворим. Другий надає висококваліфіковану реабілітаційну допомогу, соціальні, медичні та психологічні послуги.

Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня постійно вдосконалює всі аспекти своєї медичної діяльності: впроваджуються найпрогресивніші методи діагностики та лікування хвороб. Керівництво лікарні на постійній основі сприяє підвищенню кваліфікації персоналу. Лікарі тісно взаємодіють з провідними центрами та клініками, що дозволяє виявляти та лікувати найскладнішу патологію дитячого віку. Усі співробітники лікарні – від адміністративних працівників до висококласних фахівців у різних галузях медицини – докладають максимум зусиль до того, щоб наші пацієнти отримували своєчасне та якісне медичне обслуговування. Обов’язковим критерієм їхньої праці є уважність та відповідальність у роботі з маленькими пацієнтами.