Гематологічне відділення

Гематологічне відділення Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні – єдине відділення в області, де отримують лікування діти з онкологічною патологією та захворюваннями крові, а саме з гострими і хронічними лейкеміями, лімфогранулематозом, неходжкінськими лімфомами, апластичними анеміями, гістіоцитозами, тромбоцитопенічною пурпурою, гемолітичними анеміями, геморагічними васкулітами, гемофіліями, дефіцитними анеміями, лімфаденітами.

Діагностичне обстеження та лікування хворих проводиться на сучасному рівні з використанням імунохіміотерапевтичних препаратів, загальнозміцнюючих, гепатозахисних, гемостатичих, колонієстимулюючих засобів та замісної терапії препаратами крові та її компонентами (еритромаса, відмиті еритроцити, ЗП, тромбоконцентрат, кріопреципітат, альбумін), факторами коагуляції крові людини (VII, VIII, IX). У своїй роботі відділення тісно співпрацює з Національним інститутом раку, ведучими дитячими гематологічними центрами ( НДСЛ “ОХМАТДИТ“, Центр радіаційної медицини ). Впровадження клінічних протоколів лікування онкогематологічної патології у дітей сприяли досягненню тривалої комплексної ремісії та безрецидивного 5 річного виживання і повного видужання хворих.

Показання до госпиталізації:

  • онкогематологічна та онкологічна патологія на етапі верифікації діагнозу
  • коагулопатія
  • тромбоцитопенієя
  • важка анемія

Ми радимо не зволікати і не відкладати огляд у дитячого гематолога, якщо у дитини є зазначені симптоми! Діти з встановленим гематологічним діагнозом потребують тривалого нагляду гематолога.