Дитячий масаж Запоріжжя

Дитячий масаж

Дитячий масаж сприяє тому, що дитячі кістки та м’язи нормально ростуть та розвиваються. У процесі здійснення такого масажного впливу дитина відчуває м’які торкання, які є приємними тілу. Спільно з дотиками малюкові передається спокій масажиста. На ранній стадії розвитку такий вплив сприятливо позначається розвитку дитини. Це дуже важливо для гармонійного зростання.

Переваги дитячого масажу

Дитячий масаж важливий для всіх, а особливо для малюків, які недавно з’явилися на світ. Навіть якщо дитина не має порушень, звернення до майстра-масажиста, який спеціалізується на дитячому масажі, ніколи не буває зайвим. Ефективні маніпуляції важливі у будь-якому віці як профілактика захворювань та для забезпечення гармонійного розвитку дитини.
За допомогою дитячого масажного впливу можна:

 • зміцнити м’язову систему
 • загартувати серце та судини
 • розвинути моторику
 • правильно впливати на імунітет

Основна позитивна властивість дитячого масажу – розвиток мозку. У період проведення процедури малюк отримує правильні торкання і завдяки цьому краще та гармонійніше розвивається.

Види дитячого масажу

 • Лікувальний масаж рекомендується на лікування, наприклад, вивихів, у розвиток суглобів. Він призначений, щоб усунути певні проблеми в дитячому організмі.
 • Масаж, призначений для корекції та закріплення ефекту від попереднього масажного впливу.
 • Масаж для запобігання виникненню певних дитячих проблем. Він зміцнює імунітет.

При проведенні дитячого масажу важливо враховувати особливості організму, що розвивається. Необхідно розуміти відповідальність за проведення масажу. Краще звертатися до досвідченого фахівця з дитячого масажу.

Прийоми дитячого масажу

Прийоми дитячого масажу відрізняються від тих, що використовуються під час проведення сеансів для дорослих:

 • Погладжування – на цьому етапі покращується кровообіг, розслаблюються та заспокоюються м’язи. Прийом є плавними рухами, що виконуються долонею, у напрямку лімфотоку.
 • Розтирання – спрямоване на зниження підвищеного тонусу. Прийом дозволяє заспокоїти нервову систему та розігріти сухожилля та м’язи.
 • Розминання – прийом, для якого характерно глибокий вплив на м’язи та тканини. Поступальні та кругові рухи допомагають стимулювати кровообіг, зняти набряклість, надати позитивний вплив на дихальну систему.
 • Вібрації – надають дію що тонізує, знеболюють, знімають спазми, нормалізують обмін речовин. Рухи, що виконуються долонею та пальцями, відрізняються динамічністю.

Діти, до яких достатньо правильно і професійно доторкаються, набагато краще і правильніше розвиваються, ростуть. Сьогодні і батькам рекомендується якнайбільше торкатися дитини, щоб вона відчувала присутність рідних людей, заспокоювалася і менше вередувала. Однак простих батьківських дотиків буває недостатньо, тому педіатри радять звернути увагу на дитячий масаж та запросити для проведення таких маніпуляцій кваліфікованого масажиста.

Якісний і кваліфікований дитячий масаж діти Запоріжжя і Запорізької області можуть отримати в Запорізькій обласній клінічній дитячій лікарні. В закладі працюють досвідчені фахівці в галузі дитячого масажу.