БРОНХІАЛЬНА АСТМА У ДИТИНІ

Бронхіальну астму можна віднести до серйозних неінфекційних захворювань. Згідно даним ВОЗ, у всьому світі на астму хворіють більше 339 млн. людей. Це найбільш розповсюджене хронічне захворювання серед дітей.

Бронхіальна астма – це гетерогенне захворювання, що характеризується хронічним запаленням дихальних шляхів; для розвитку захворювання необхідна спадкова схильність.

В анамнезі у хворих наявні респіраторні симптоми, такі як:

-       задишка;
-       відчуття важкості у грудях;
-       кашель;
-       утруднене дихання.

На сучасному етапі, найбільш ефективним методом лікування є інгаляційна терапія, головною перевагою якої є їх пряма доставка до ураженого хворобою трахео-бронхіального дерева. Порівняно з використанням інших лікарських засобів, інгаляція значно мінімізує кількість побічних ефектів.

На базі пульмонологічного відділення Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні здійснюється госпіталізація хворих з підозрою на бронхіальну астму для верифікації діагнозу. Впроваджені сучасні протоколи обстеження: дослідження ФЗД, шкірне алерготестування (з побутовими, епідермальними, грибковими та пилковими алергенами), огляд суміжних спеціалістів (за потребою).

ВАЖЛИВО! Для госпіталізації, з метою обстеження та подальшого лікування, обов'язково необхідне електронне направлення сімейного лікаря.

ВАЖЛИВО! Для госпіталізації, з метою обстеження та подальшого лікування, обов'язково необхідне електронне направлення сімейного лікаря.

Top