Дитячий масаж

Масаж – це одна з мануальних технік, скупчень прийомів механічного та рефлекторного впливу, на тканини та органи у вигляді розтирання, розминання, надавлювання, вібрації, які безпосередньо проводяться на поверхні тіла людини, як руками так і спеціальними апаратами, з ціллю досягнення лікувального або профілактичного ефекту.

Проведення лікувального масажу сприяє:

-зменшенню запальних процесів больового синдрому;
-покращенню обміну речовин та функціонального стану кістково – м’язового апарату;
-покращенню крово- та лімфообігу, функціонального стану, центральної та периферичної нервової системи.

В фізіотерапевтичному відділенні Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні висококваліфікованими фахівцями з масажу  успішно проводяться курси лікувального масажу як при різноманітних травмах, так і захворюваннях у дітей.

Фахівці відділення проводять процедури лікувального масажу як у спеціально обладнаних кабінетах відділення, так і безпосередньо в палатах важко  хворих дітей.

Призначення лікувального масажу, та кратність його проведення здійснюється лікуючим лікарем, та при необхідності, корегуються завідуючим фізіотерапевтичного відділення.

Вчасне та якісне проведення лікувального масажу сприяє відновленню та зміцненню здоров’я дітей.

Матеріал підготувалаОльга ЖИДКО - завідувачка фізіотерапевтичного відділення КНП «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» ЗОР, лікарка – фізіотерапевт, лікарка фізичної та реабілітаційної медицини.

Top