ОФТАЛЬМОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ 


Соловйова Світлана Петрівна

завідуюча відділення

Лікар вищої категорії, головний позаштатний дитячий офтальмолог ДОЗ

Режим роботи відділення:

  щодня 

Телефон відділення:

(061) 212-42-32

(061) 212-42-31

(063) 402-54-03

Наше відділення єдине в запорізькій області , яке лікує патологію очей у дітей.

Планове лікування та лікування діток з очною травмою, опіками , укусами тварин та інше. Відділення має можливості надавати дітям допомогу ЦІЛОДОБОВО.

У відділенні лікуються діти с очною патологією: косоокість, амбліопія, короткозорість, усі види дистрофій сітківки та рогівки, патології кришталика, гострі запальні хвороби ока, гості та хронічні хвороби зорового нерва.

Діти отримують лікування згідно протоколу МОЗ, отримують фізіотерапевтичне, ортоптичне та плеоптичне лікування .

Проводяться унікальні операції з лікування вродженої патології сльозового апарату, вродженої патології повік: птоз, синблефарон, епикантус.

Проводяться операції з виправлення косоокості у дітей , видалення новоутворень повік, кон’юнктиви, рогівки, видалення кришталика без імплантації іол.

ЛІКАРІ ВІДДІЛЕННЯ ЄДИНІ В ОБЛАСТІ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ ДІАГНОСТИКОЮ ПАТОЛОГІЇ ОЧЕЙ У ПРЕДВЧАСНОНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ , ПРОВОДЯТЬ ЛАЗЕРНІ ОПЕРАЦІЇ ПО ПРОФІЛАКТИКИ РОЗВИТКУ СЛІПОТИ У ДІТЕЙ.

В офтальмологічному відділені по невідкладним показникам проводят реконструктивні операції при травмах, розривах ока та навколоочної ділянки. Лікарі відділення мають вищу та першу кваліфікаційну категорію.


Top