Про лікаря

Доктор філософії (PhD), завідувач відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії. Учасник місцевих освітніх програмах для фахівців, всеукраїнських науково-практичних конференціях, в тому числі з міжнародною участю. Автор 9 друкованих праць, автор патенту України на корисну модель.

Підрозділ

Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії

Освіта, курси, стажування

2021 р. – Аспірантура в ЗДМУ за спеціальністю “Анестезіологія”

2017 р. – Магістратура в ЗДМУ за спеціальністю “Дитяча анестезіологія”

2017 р. – Інтернатура в ЗДМУ за спеціальністю “Дитяча анестезіологія”

2015 р. – ЗДМУ за спеціальністю “Педіатрія”

Пріоритетні напрямки:

  • консультування для попередження погіршення стану при педіатричних захворюваннях
  • менеджмент дихальних шляхів та багатопрофільний менеджмент болю
  • робота з сучасним анестезіологічним обладнанням та засобів для нейромоніторингу (амплітудно-інтегрована енцефалографія), регіональний оксиметр
  • застосування лікувальної гіпотермії новонароджених з важкою гіпоксично-ішемічною енцефалопатією
  • забезпечення найсучасніших методів знеболення у дітей при різних видах оперативних втручань, ендоскопічних обстеженнях та інвазивних процедурах, проведенні лікувальних і діагностичних процедур
  • інтенсивна терапія при критичних станах (отруєння, утоплення, важкі поєднані травми, в тому числі черепно-мозкові, декомпенсований цукровий діабет, сепсис, судоми, різні види шоку)
  • інвазивні маніпуляції (встановлення судинних доступів у центральні судини під контролем УЗД, люмбальна пункція, венесекція ,інтубація трахеї та проведення ШВЛ)

Перед проведенням операції або іншої процедури, що вимагає знеболення, дитину повинен оглянути дитячий анестезіолог. На консультації фахівець вивчає анамнез життя та хвороби дитини, оцінює стан здоров’я дитини і вирішує, який метод анестезії буде найбільш ефективним і безпечним в даному випадку. Також анестезіолог перевіряє, чи немає у дитини протипоказань до проведення обраної анестезії, а при їх виявленні підбирає інші препарати. Ретельна підготовка дозволяє виключити протипоказання, оцінити можливі ризики і підготуватися до проведення анестезії, щоб все пройшло бездоганно та без ускладнень.