ПОДЯКА ФОНДУ ВІКТОРА ПІНЧУКА

Фонд В.Пінчука продовжує допомагати відділенню реанімації новонароджених Запорізької обласної дитячої лікарні. Що особливо приємно? Те, що координатори фонду чують наших лікарів та допомагають у придбанні по-справжньому необхідного обладнання. За допомогою фонду було придбано транспортний інкубатор з ШВЛ  для безпечного перевезення новонароджених, які потребують термінової медичної допомоги. Усередині інкубатора забезпечується комфортний температурний режим,  працює  надійна система очищення повітря. Бічні та операційні вікна, прозорий ковпак, що піднімається, ліжечко зі змінним кутом нахилу забезпечують зручний доступ до дитини, що вкрай важливо в аварійних ситуаціях. Сьогодні це найбільш актуально. Під звуки сирен наші медики вимушені щодня   транспортувати малюків в бомбосховища. 
Ми щиро вдячні фонду Віктора  Пінчука та всім, хто долучився до допомоги!

ПОДЯКА ФОНДУ ВІКТОРА ПІНЧУКА

#ЗОКДЛ #благодійнадопомога  #допомогадітям #війнавукраїні

Основна мета фонду Віктора ПІНЧУКА( Victor Pinchuk Foundation ) - надати можливість новим поколінням стати творцями майбутніх змін. У цьому ключі логічним виглядає підтримка дитячих лікарень. Іноді саме на старті життя майбутні творці потребують допомоги.

Ми щиро вдячні фонду Віктора Пінчука та всім, хто долучився до допомоги!
Нове наркозне обладнання розширить професійні можливості лікарів та підвищить якість надання медичної допомоги постраждалим внаслідок агресії російської федерації на території України.

Ми на зв’язку:
066 502 4033
096 726 4045

Благодійна допомога

У середині березня 2022 р. лідер "Океану Ельзи" відвідав поранених дітей у нашій реанімації. 
А цього тижня ми отримали анестезіологічне обладнання, яке вдалося придбати БФ «Твоя опора» завдяки проведеному благодійному концерту “І все буде добре”, під час якого тривав збір коштів для допомоги маленьким українцям. Трансляція концерту відбулася у великодню неділю на телеканалах України.
Дякуємо за підтримку та допомогу! 
Дякуємо за кожну пісню, яка лунає із Вашого небайдужого серця!         
Нехай швидше закінчиться війна та страждання, і тоді можна буде заспівати разом у наших чудових вільних містах та селах!


Благодійна допомога

Найскладніше сьогодні сприймати страждання дітей. Серце стискається від болю, коли бачиш поранених малюків та підлітків на лікарняних ліжках, у палатах реанімації.Не дивно, що так багато допомоги направлено саме до дитячих лікарень.

💗Велику подяку ми висловлюємо Credit Agricole Ukraine та Твоя опора за надане медичне обладнання для нашої лікарні, а саме: анестезіологічну систему разом з компресором та 4-ри медичні аспіратори.Якісна наркозна апаратура дозволить проводити високоякісне анестезіологічне забезпечення. Сучасне обладнання має багато переваг: хірурги спроможні проводити більш тривалі оперативні втручання, керованість і комфорт для пацієнта, скоріша реабілітація пацієнтів після лікування.
💗Цінуємо Вашу допомогу! Щиро, від серця, бажаємо Вам успіхів та удачі у всіх починаннях!
☎ Сall-центр: 066 502 4033, 096 726 4045

https://www.facebook.com/ZOKDL.ZOR/posts/780460186671409

Благодійна допомога

Колектив Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні щиро дякує Credit Agricole Ukraine та благодійному фонду @Твоя опора за підтримку українських лікарень, які допомогають постраждалим від війни.

Спільними зусиллями для реанімаційного відділення нашої лікарні були придбані апарати штучної вентиляції легень та монітори пацієнтів.Ми знаємо, що творити добрі справи – одна з давніх традицій банку ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». 
Завдяки довірі клієнтів через мобільний додаток банку сьогодні збираються величезні суми для допомоги лікарням та ЗС��.
Дорогі д������узі, Ваша допомога безцінна! Грошовий внесок, придбання необхідного обладнання, організація збору пожертв – все так важливо сьогодні! 
Пам'ятаємо, що добро повертається добром!Об'єднавшись, ми зможемо набагато більше! Бережить себе та своїх близьких!
☎Телефони call-центру :
066 502 40 33, 096 726 40 45

https://www.facebook.com/ZOKDL.ZOR/posts/771236327593795

Благодійна допомога

Здається, що вже всі знають, що таке VAC-апарати. Така прикмета часу. Після того, як до українських лікарень стали надходити поранені, про VAC заговорили хірурги та волонтери.У процесі терапії система видаляє з ран зайві інфекційні рідини, забезпечує просте та ефективне лікування пацієнтів.
📢Ділимося з Вами радістю! Тепер ці апарати є у нас у необхідній кількості. 
Звичайно, це результат співпраці великої кількості чудових лю��ей.���🇩
Румунськи представники Міжнародної організації із захисту біженців та наш постійний партнер  Благодійний фонд "Щаслива дитина" доклали максимум зусиль для реалізації цього благодійного проекту.
💙💛Ми вдячні кожному, хто долучився до пошуку апаратів, їх закупівлі та доставки.
Нашим помічникам миру та натхнення!

https://www.facebook.com/ZOKDL.ZOR/posts/760420902008671

Благодійна допомога

Місія благодійного фонду Пацієнти України – доступність лікування для всіх.
З початком війни проблема наявності медикаментів та необхідного обладнання стоїть дуже гостро. Дякуємо співробітникам фонду, які без вихідних та відпочинку координують процеси закупівлі та доставки медичних товарів. Це так важливо сьогодні!
Цього тижня фондом до нашої лікарні було передано гемостатичні матеріали, обладнання для реанімаційних відділень.
Спільними зусиллями ми зберігаємо здоров'я та життя українців. І це дуже добре!
Разом до перемоги!  А ми на зв’язку:
• call-центр 066 502 4033, 096 726 4045
• приймальне відділення 061 222 21 47

https://www.facebook.com/ZOKDL.ZOR/posts/759912585392836

Благодійна допомога

Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня висловлює щиру подяку компанії NestléBaby за надану благодійну допомогу - суміші для дитячого харчування, які вкрай необхідні для надання медичної допомоги та виходжування передчасно народжених діточок. 
Обіймаємо своїх дітей!
Бережемо один одного!

https://www.facebook.com/ZOKDL.ZOR/photos/a.119791749404926/755738479143580/?type=3&theater

Благодійна допомога

Складно залишатися зі своєю бідою віч-на-віч. Добре, що Україна зараз відчуває максимальну підтримку всього світу.Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня щиро дякує благодійному фонду Remigranty Foundation за надане обладнання для реанімаційних та хірургічних відділень нашої лікарні.Як важливо військовим бути забезпеченими ефективним озброєнням, так і лікарям у руках потрібно мати сучасну медичну техніку, щоб на належному рівні надавати медичну допомогу.Найдорожчий скарб у кожного народу – його діти. БФ REMIGRANTY об'єднав людей на допомогу постраждалим дітям.Дякуємо кожному за свій внесок!Нахай Ваша доброта і щедрість повернеться до Вас сторицею! Бажаємо Вам здоров’я, успіхів та побільше тепла на Вашему життєвому шляху!

https://www.facebook.com/ZOKDL.ZOR/posts/757774185606676

Благодійна допомога

Світ обʼєднався у підтримці України.  Щодня ми отримуємо масу дзвінків із пропозицією про допомогу. Ми дуже вдячні за це всім
небайдужим! Сьогодні лікарня  надає лікування параненим дітям Донецької и Запорізької області.  Завдякі спільним зусиллям реанімаційні та хірургічні відділення укомплектовані для надання ургентної медичної допомоги. Наші лікарі  підготували  додатковий перелік необхідного обладнання для  хірургічних відділень, відділень реанімації,  Центру реабілітації та іншіх.  Укріплення матеріальной бази допоможе нашім фахівцям надавати допомогу на сучасному рівні. Лікарі володіють методиками, але не завжди у них є відповідне обладнання та витратні матеріали.  Разом ми можемо значно посилити можливості нашої лікарні.

ТАБЛИЦЯ  з потребою

Багато хто хоче допомогти грошима. Тепер така можливість є.
Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня / Zaporozhye Regional Clinical Children’s Hospital
Name of the bank / назва банку:    JSC CB «PRIVATBANK»/ АТ КБ «Приватбанк»
ЄДРПОУ 05498737              МФО 313399
EURO      UA313133990000026001040201496
DOLLAR  UA203133990000026005030203574
ГРИВНЯ UA893133990000026009000200581
Purpose of payment /призначення платежу:
Charitable contribution to the needs of the hospital/ благодійний внесок на потреби лікарні
Можливо, хтось зможе допомогти у розподілі на нашу лікарню медичного обладнання, яке виділяє нам західні країни у вигляді гуманітарної допомоги. Разом до перемоги!

Благодійна допомога

Колектив КНП «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» ЗОР щиро дякує колективу Клініки "Мотор-Січ" та її директору Завгородню Людмилу Іванівну за надання допомоги для реанімаційного відділення нашої лікарні, де зараз перебувають діти, які отримали серйозні травми в районах бойових дій. Розчини, перев’язувальні та інші витратні матеріали вже у відділенні, допомога надається.

Підприємство «Мотор-Січ» - приклад соціально-відповідального бізнеса. Ми впевнені, що моторобудівники завжди поруч, завжди підставлять плече допомоги. Дякуємо Вам за стабільне партнерське ставлення! Бажаємо Вашому підприємству динамічного розвитку, фінансової впевненості! І нехай скоріше пролунає гімн моторобудівників на спільному святі перемоги!

https://www.facebook.com/ZOKDL.ZOR/photos/a.119791749404926/747107713339990/?type=3&theater

Благодійна допомога

Колектив КНП «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня висловлює щиру подяку
• пану Владиславу Ставiсюку
• пані Вероніці Ставiсюк
• пану Борису Палієсу
• пану Євгену Сакірському
• колективу авіакомпанії "Мотор Січ"

За безкоштовно наданий генератор змінного струму для забезпечення аварійного автономного живлення реанімаційних та хірургічних відділень нашої лікарні та його транспортировку до лікарні.
Наявність цього обладнання є надважливим в такі нелегкі часи повномасштабної війни в Україні.
Нам важливо і приємно відчувати спільну підтримку американських та українських громадян.
Дякуємо всім, хто долучився до допомоги, за проявлене милосердя і чуйне ставлення до дітей.
Бажаємо Вам всім добра, родинної злагоди, щастя та здоров’я

https://www.facebook.com/ZOKDL.ZOR/posts/746520443398717

Благодійна допомога

Колектив КНП «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня" ЗОР висловлює щиру вдячність Дитячому фонду ООН UNICEF за надання медичної гуманітарної допомоги. 

Цінуємо Ваші зусилля в організаціїї цієї акції, що є виєвом гуманізму й співпереживання за долю українських дітей. Дякуємо також Вам за дієву роботу з підтримки та зміцнення міжнародного миру та безпеки. Ваше милосердя, турбота про інших надихає оточуючих людей на місію служіння людям, які потребують допомоги. Хай кожному, хто допомогає, доля дарує щастя, здоров’я, злагоду, мир, спокій.

https://www.facebook.com/ZOKDL.ZOR/posts/745907730126655

Благодійна допомога

Колектив Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні висловлює подяку ТОВ "МНВО "БІОКОН"  Кравець О.В. за надану допомогу та підтримку нашого медичного закладу.

 

Подарували для пульмонологічного відділення медичне обладнання: Кисневий концентратор KSN та продукцію власного виробництва: Крем  "Біопантенол бубі", Крем "Цинкодерм бебі", Крем ATOPI EXPERT, Антисептичні гелі для рук "Доктор Біокон".

 

Сподіваємося на подальшу співпрацю! 🤜🤛
Будьте здоровими, бережіть себе та своїх рідних! ❤️❤️❤️

Благодійна допомога

Колектив Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні висловлює подяку медичному центру Ретина за надану допомогу та підтримку нашого медичного закладу.

Сподіваємося на подальшу співпрацю! 🤜🤛
Будьте здоровими, бережіть себе та своїх рідних! ❤️❤️❤️

Запрошуємо стати благодійниками

Розвиток слуху є дуже важливим для розвитку мовлення і інтелекту, а також для інтеграції дитини щодо суспільства. Тому, чім раніше буде виявлено та діагностовано те чи інше захворювання вуха, тим краще буде реабілітація дитини!

Сурдологічний кабінет ��апорізької обласної клінічної дитячої лікарні робить обстеження понад 900 дітей на рік!

Наприклад, в 2019 року було виявлено 19 дітей з нейросенсорної приглухуватістю. Нейросенсорна приглухуватість - це збірне поняття, що включає ушкодження нейросенсорних структур звукового аналізатора, починаючи від волоскових клітин спірального органа і закінчуючи його кірковим відділом. Це діагноз, який потребує слухопротезування та кухлеарної імплантації. Тому своєчасна рання діагностика захворювань органу слуху та цього діагнозу гарантує якісне життя дитини в майбутньому.

Все більш з’являються передчасно народжені діти з низькою та екстремальною вагою, які виходжуються в спеціалізованому неонатальному відділенні Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні. Такі діти мають більше різноманітних вад, потребуючих діагностування та корегування.

У світі є  практика скринінгової діагностики слуху малюка: одразу після народження в пологовому будинку, а потім  - через три місяці.

Якщо результат позитивний, то обстеження закінчується. Для контролю і профілактики, дітей обстежують один раз на рік до шестирічного віку.Якщо результат негативний – дитину дообстежать  іншими методами для діагностики проценту втрати слуху, а після лікарі можуть прогнозувати методи корекції, реабілітації, або слухопротезування чи проводити кухлеарну імплантацію.

Задача лікарів – своєчасно діагностувати і реабілітувати дітей. Задача батьків – своєчасно звернуться до лікарів!
В 2013 року Благодійним фондом «Серце до серця» и громадою було придбано обладнання для обстеження слуху у дітей раннього віку для кабінету. На сьогоднішній день обладнання, на жаль, є застарілим.У нашої лікарні є змога кваліфікованих фахівців та потреба в якісному сучасному обладнанні. Обладнання для діагностики вад слуху у дітей дуже коштовне, понад 300 - 500 тис.грн. Нажаль, держава не забезпечує у  повному обсязі фінансування на придбання обладнання, тому лікарня та благодійній фонд «Серце до серця» запрошує благодійників.Запрошуємо стати благодійником и допомогти в придбанні обладнання для сурдологічного кабінету Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні.

Зробить допомогу можна так:
- зайдіть на сайт https://sercedoserca.com.ua/ та зробить внесок миттєво, необхідно зазначити «на Запорізьку область» ;
- або покладіть кошти в фірмову скриньку  у волонтерів Фонду;
- або перерахуйте кошти за реквізитами фонду, які вказані на сайті   https://sercedoserca.com.ua/, необхідно зазначити «на Запорізьку область».

Благодійна допомога

Колектив Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні дякує благодійному фонду «Приватбанк» та компанії «Mastercard» за новорічні вітання дітей, які через хворобу вимушені були зустріти Новий рік у лікарні.

На початку 2021 року діти отримали подарунки та  піднесений настрій.

Не залишились без уваги і медичні працівники, які надавали медичну допомогу дітям у святкові дні.

Благодійна допомога

Співробітники та пацієнти гематологічного відділення висловлюють щиру подяку дітям та їх батькам з м. Маріуполя, які в рамках благодійної акції "Поцілунок в долоньках" зібрали та відправили до нашої лікарні подарунки - альбом, олівці, фарби, розмальовки, тощо. а ще дітей порадували смаколиками - наборами різноманітного печива! Дякуємо за створення маленького свята!

Благодійна допомога

Колектив "Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні" висловлює подяку Дмiтрiю Добородiю і команді ресторану "Bergamot" за надану допомогу в придбанні лікувальних засобів для інгаляційної терапії в відділенні пульмонології нашого медичного закладу.

Вдячні за надану допомогу та підтрику нашої лікарні, сподіваємося на подальшу співпрацю!

Благодійна допомога

Колектив Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня висловлює подяку Олені Клімченко, депутату Запорізької обласної ради за надану допомогу в придбанні одноразових неонатальних контурів до апарату штучної вентиляції легенів для відділення інтенсивної терапії новонароджених нашого медичного закладу. Одноразові контури дозволяють знижувати ризик інфекції дихальних шляхів при проведенні ШВЛ нашим найменшим пацієнтам.
Вдячні за надану допомогу та підтримку нашої лікарні протягом п'яти років!
Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Будьте здоровими, бережіть себе та своїх рідних!

Благодійна допомога

Колектив Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні висловлює подяку Благодійному фонду "Щаслива дитина" за надану допомогу в придбанні медичного обладнання (біполярного коагулятора) в відділенні хірургії нашого медичного закладу. Вдячні за надану допомогу та підтримку нашої лікарні, сподіваємося на подальшу співпрацю!

Будьте здоровими, бережіть себе та своїх рідних!

Top