Запрошуємо стати благодійниками

Розвиток слуху є дуже важливим для розвитку мовлення і інтелекту, а також для інтеграції дитини щодо суспільства. Тому, чім раніше буде виявлено та діагностовано те чи інше захворювання вуха, тим краще буде реабілітація дитини!

Сурдологічний кабінет Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні робить обстеження понад 900 дітей на рік!

Наприклад, в 2019 року було виявлено 19 дітей з нейросенсорної приглухуватістю. Нейросенсорна приглухуватість - це збірне поняття, що включає ушкодження нейросенсорних структур звукового аналізатора, починаючи від волоскових клітин спірального органа і закінчуючи його кірковим відділом. Це діагноз, який потребує слухопротезування та кухлеарної імплантації. Тому своєчасна рання діагностика захворювань органу слуху та цього діагнозу гарантує якісне життя дитини в майбутньому.

Все більш з’являються передчасно народжені діти з низькою та екстремальною вагою, які виходжуються в спеціалізованому неонатальному відділенні Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні. Такі діти мають більше різноманітних вад, потребуючих діагностування та корегування.

У світі є  практика скринінгової діагностики слуху малюка: одразу після народження в пологовому будинку, а потім  - через три місяці.

Якщо результат позитивний, то обстеження закінчується. Для контролю і профілактики, дітей обстежують один раз на рік до шестирічного віку.Якщо результат негативний – дитину дообстежать  іншими методами для діагностики проценту втрати слуху, а після лікарі можуть прогнозувати методи корекції, реабілітації, або слухопротезування чи проводити кухлеарну імплантацію.

Задача лікарів – своєчасно діагностувати і реабілітувати дітей. Задача батьків – своєчасно звернуться до лікарів!
В 2013 року Благодійним фондом «Серце до серця» и громадою було придбано обладнання для обстеження слуху у дітей раннього віку для кабінету. На сьогоднішній день обладнання, на жаль, є застарілим.У нашої лікарні є змога кваліфікованих фахівців та потреба в якісному сучасному обладнанні. Обладнання для діагностики вад слуху у дітей дуже коштовне, понад 300 - 500 тис.грн. Нажаль, держава не забезпечує у  повному обсязі фінансування на придбання обладнання, тому лікарня та благодійній фонд «Серце до серця» запрошує благодійників.Запрошуємо стати благодійником и допомогти в придбанні обладнання для сурдологічного кабінету Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні.

Зробить допомогу можна так:
- зайдіть на сайт https://sercedoserca.com.ua/ та зробить внесок миттєво, необхідно зазначити «на Запорізьку область» ;
- або покладіть кошти в фірмову скриньку  у волонтерів Фонду;
- або перерахуйте кошти за реквізитами фонду, які вказані на сайті   https://sercedoserca.com.ua/, необхідно зазначити «на Запорізьку область».

Top