КОЛИ ДИТИНІ ПОТРІБЕН ОФЛЬТАЛЬМОЛОГ ?

Очі — дуже важливий орган сприйняття навколишнього світу. Порушення зору заважають дітям нормально розвиватися, вчитися, грати, повноцінно радіти життю.

Симптоми з боку очей у дитини, які повинні насторожити батьків:
- збільшення або зменшення розмірів одного або обох очей;
- різні діаметри зіниць;
- на фотографіях у ��алюка відсутній ефект «червоних очей». Якщо зіниці дитини на знімках червоні — це нормально. Але якщо одна або обидві зіниці відображаються білим, сірим або зеленим кольором — терміново йдіть на прийом до дитячого офтальмолога!
- дитина не фокусує погляд на яскравій іграшці, починаючи з 2-3-го місяця життя, очі роблять плаваючі хаотичні рухи;
- сіпання очних яблук;
- косоокість;
- почервоніння і закисання очей, наявність виділень;
- свербіж або біль в очах;
- сльозотеча і світлобоязнь;
-дитина не бачить предмети, ��озташовані на відстані;
 слабкий зір у сутінках (малюк натикається на предмети, йому складно знайти іграшку, пересувається обережно).

Навіть якщо ви не помітили жодного з перерахованих вище симптомів, не варто відкладати візит до офтал���молога, адже деякі захворювання очей протікають абсолютно безсимптомно, і виявити порушення може тільки фахівець.Часто діти, навіть досить дорослі, не скаржаться на поганий зір. Малюки не говорять батькам про це, оскільки вони «так бачили завжди» і не усвідомлюють проблему. 

Якщо ви помітили будь-які порушення з боку очей малюка — не варто зволікати зі зверненням до дитячого офтальмолога. Тільки фахівцеві під силу підтвер���ити ��бо спростувати ваші припущення.Пройти діагностику, встановить причину проблеми и призначить від��овідне лікування є можливість у на прийомі у лікаря-офтальмолога.
Запис на консультацію реєстратури: (061) 222-21-07; (068) 670 54 65 або онлайн запис на сайті лікарні Офтальмологічне відділення Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні - єдине відділення у Запорізькій області, лікарі якого займаються діагностикою патології очей у дітей, які народилися передчасно, проводять лазерні операції по профілактиці розвитку сліпоти у дітей.Детальніше про офтальмологічне відділення на сайті в розділі СТАЦІОНАР або за телефонами: (061) 212-42-32; (061) 212-42-31; (063) 402-54-03 

Top