Вогнеборці провели спеціальне об’єктове тренування в обласній дитячій лікарні

23 лютого фахівці ДСНС провели спеціальне об’єктове тренування на території  КНП «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» Запорізької обласної ради щодо організації дій на випадок виникнення пожежі або надзвичайної ситуації. До висвітлення заходу долучилися представники засобів масової інформації.

У практичній частині, відповідно до тактичного задуму, у приміщенні лікарні на п’ятому поверсі виникло загоряння. Співробітники медичного закладу відпрацювали евакуацію 60  дітей  із потенційної зони небезпеки одночасно з цим – першочергові дії для того, аби не допустити розповсюдження вогню до прибуття підрозділів ДСНС.

Вогнеборці, які прибули на місце події, здійснили оперативне розгортання до місця умовного загоряння, удосконаливши механізм ліквідації пожежі.Відповідно до задуму постраждалих внаслідок події не було.Після закінчення практичної частини з працівниками лікарні співробітники ДСНС провели бесіду з питань дотримання пожежної безпеки, відпрацювали гасіння умовного загоряння за допомогою первинних засобів пожежогасіння, а також як діяти у разі пожежі.«Такі тренування допомагають рятувальникам краще вивчити планування об‘єкту, розташування шляхів евакуації та джерел протипожежного водопостачання, що дає змогу у випадку реальної надзвичайної ситуації  здійснювати оперативне реагування ефективніше» - зазначив начальник оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Запорізькій області полковник служби цивільного захисту Олександр Сичов.

 

Джерело: https://zp.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/18785.html

Top