З 22 по 26 березня 2021 року в усьому світі пройде щорічний тиждень активних заходів, присвячених здоров’ю підлітків – Міжнародний тиждень здоров’я підлітків 2021 года (IAHW).

З 22 по 26 березня 2021 року в усьому світі пройде щорічний тиждень активних заходів, присвячених здоров’ю підлітків – Міжнародний тиждень здоров’я підлітків 2021 года (IAHW).Темою тижня цього року стала «Стійкість підлітків перед обличчям пандемії».

Зелений лаймовий — офіційний колір Міжнародного тижня здоров’я підлітків — символізує високу енергію та пристрасть, уособлює здоров’я та свіжість, щастя та життєву силу підліткового віку.Міжнародний тиждень здоров’я підлітків - є ініціативою для підлітків та всіх, хто працює над покращенням здоров’я та добробуту підлітків.Підлітковий вік - це той період в житті людини, коли дитинство вже майже закінчилося, а доросле життя ще не почалася. Саме цей етап переходу від дитинства до дорослості є мало не найважливішим часом на шляху розвитку людини.

Більшість молодих людей вважають себе здоровими. Проте, щорічно в світі передчасно помирає понад 2-х мільйонів людей у віці від 15 до 24 років в результаті нещасних випадків, самогубств, насильства, ускладнень, пов'язаних з вагітністю, або інших хвороб, які можна або запобігти, або вилікувати. Багато підлітків практикують такі форми поведінки, які наражають на небезпеку їхнє здоров'я не тільки в даний момент, але часто і в подальші роки.

Близько двох третин випадків передчасної смерті і одна третина загального тягаря хвороб серед дорослих людей пов'язані з станами і формами поведінки, які починаються в молодості, включаючи вживання тютюну, відсутність фізичної активності, незахищений секс та інші форми ризикованої поведінки. Стимулювання здорових поведінкових практик в підлітковому віці і забезпечення захисту молодих людей від ризиків для здоров'я мають вирішальне значення для здоров'я населення і соціальної інфраструктури країн в майбутньому, а також для запобігання проблем зі здоров'ям у зрілі роки.

У нашій лікарні працює кабінет медичної допомоги підлітків і молоді «Клініка, дружня до молоді»,  де можна:

- отримати кваліфіковану консультацію педіатра з питань здорового способу життя, як самому підлітку, так і його батькам, 
- при необхідності отримати консультацію психолога, 
- отримати консультування та здати швидкий тест на ВІЛ-інфекцію.

Кабінет медичної допомоги підлітків і молоді «Клініка, дружня до молоді» знайходится на першому поверсі консультативній поліклініці, каб.2, працює з понеділка по п'ятницю  13.00 до 15.00.

Заведуюча кабінетом медичної допомоги підлітків і молоді «КЛІНІКА, ДРУЖНЯ ДО МОЛОДІ» - Бобкова Ольга Вікторівна

Top