15 ВЕРЕСНЯ - День боротьби з лімфомою

Його мета — привернути увагу до проблем людей, які зіткнулися з таким діагнозом, а також інформувати загал про симптоми захворювання та наголосити на необхідності своєчасного звернення до лікарів.

Лімфома - це не одна хвороба, а група з понад 30-ти різних хвороб.

Лімфома - це пухлина з клітин імунної системи, різновид злоякісної пухлини, що вражає лімфатичну систему, яка складається з лімфатичних вузлів (невеликі закриті скупчення лімфоцитів), селезінки, вилочкової залози, кісткового мозку.

Лімфоми - серйозне захворювання, прогресуюче з плином часу. Сучасна практика дозволяє встановити, що лімфома виліковна в 80% випадків. Шанси хворих на одужання повністю залежать від точної та своєчасної діагностики.

Перші симптоми хвороби можуть зауважити саме батьки - це блідість дитини, надмірна втомлюваність, сонливість, поява синців та дрібних крововиливів на шкірі, не пов’язаних із травмами, кровоточивість ясен, збільшення лімфатичних вузлів, які у жодному разі не можна гріти! У такому випадку слід негайно звернутись до лікаря та провести додаткові обстеження.

Шановні батьки! Не чекайте запрошення на лікарський огляд, проявляйте ініціативу, активно звертайтесь до лікаря. Пам’ятайте, що успіх лікування, особливо онкологічної патології, залежить від раннього виявлення хвороби. Навіть такі важкі хвороби як лімфоми не є вироком!

Важливо знати,  лімфома – виліковна. При виявленні захворювання на ранній стадії більшість людей мають всі шанси перемогти хворобу! При виявленні тривожних симптомів не відкладайте візит до лікаря!

Top