Благодійна допомога

Колектив Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні дякує благодійному фонду «Приватбанк» та компанії «Mastercard» за новорічні вітання дітей, які через хворобу вимушені були зустріти Новий рік у лікарні.

На початку 2021 року діти отримали подарунки та  піднесений настрій.

Не залишились без уваги і медичні працівники, які надавали медичну допомогу дітям у святкові дні.

Благодійна допомога

Співробітники та пацієнти гематологічного відділення висловлюють щиру подяку дітям та їх батькам з м. Маріуполя, які в рамках благодійної акції "Поцілунок в долоньках" зібрали та відправили до нашої лікарні подарунки - альбом, олівці, фарби, розмальовки, тощо. а ще дітей порадували смаколиками - наборами різноманітного печива! Дякуємо за створення маленького свята!

Благодійна допомога

Колектив "Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні" висловлює подяку Дмiтрiю Добородiю і команді ресторану "Bergamot" за надану допомогу в придбанні лікувальних засобів для інгаляційної терапії в відділенні пульмонології нашого медичного закладу.

Вдячні за надану допомогу та підтрику нашої лікарні, сподіваємося на подальшу співпрацю!

Благодійна допомога

Колектив Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня висловлює подяку Олені Клімченко, депутату Запорізької обласної ради за надану допомогу в придбанні одноразових неонатальних контурів до апарату штучної вентиляції легенів для відділення інтенсивної терапії новонароджених нашого медичного закладу. Одноразові контури дозволяють знижувати ризик інфекції дихальних шляхів при проведенні ШВЛ нашим найменшим пацієнтам.
Вдячні за надану допомогу та підтримку нашої лікарні протягом п'яти років!
Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Будьте здоровими, бережіть себе та своїх рідних!

Благодійна допомога

Колектив Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні висловлює подяку Благодійному фонду "Щаслива дитина" за надану допомогу в придбанні медичного обладнання (біполярного коагулятора) в відділенні хірургії нашого медичного закладу. Вдячні за надану допомогу та підтримку нашої лікарні, сподіваємося на подальшу співпрацю!

Будьте здоровими, бережіть себе та своїх рідних!

Top