Благодійна допомога

Колектив Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні висловлює подяку ТОВ "МНВО "БІОКОН"  Кравець О.В. за надану допомогу та підтримку нашого медичного закладу.

 

Подарували для пульмонологічного відділення медичне обладнання: Кисневий концентратор KSN та продукцію власного виробництва: Крем  "Біопантенол бубі", Крем "Цинкодерм бебі", Крем ATOPI EXPERT, Антисептичні гелі для рук "Доктор Біокон".

 

Сподіваємося на подальшу співпрацю! 🤜🤛
Будьте здоровими, бережіть себе та своїх рідних! ❤️❤️❤️

Благодійна допомога

Колектив Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні висловлює подяку медичному центру Ретина за надану допомогу та підтримку нашого медичного закладу.

Сподіваємося на подальшу співпрацю! 🤜🤛
Будьте здоровими, бережіть себе та своїх рідних! ❤️❤️❤️

Запрошуємо стати благодійниками

Розвиток слуху є дуже важливим для розвитку мовлення і інтелекту, а також для інтеграції дитини щодо суспільства. Тому, чім раніше буде виявлено та діагностовано те чи інше захворювання вуха, тим краще буде реабілітація дитини!

Сурдологічний кабінет Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні робить обстеження понад 900 дітей на рік!

Наприклад, в 2019 року було виявлено 19 дітей з нейросенсорної приглухуватістю. Нейросенсорна приглухуватість - це збірне поняття, що включає ушкодження нейросенсорних структур звукового аналізатора, починаючи від волоскових клітин спірального органа і закінчуючи його кірковим відділом. Це діагноз, який потребує слухопротезування та кухлеарної імплантації. Тому своєчасна рання діагностика захворювань органу слуху та цього діагнозу гарантує якісне життя дитини в майбутньому.

Все більш з’являються передчасно народжені діти з низькою та екстремальною вагою, які виходжуються в спеціалізованому неонатальному відділенні Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні. Такі діти мають більше різноманітних вад, потребуючих діагностування та корегування.

У світі є  практика скринінгової діагностики слуху малюка: одразу після народження в пологовому будинку, а потім  - через три місяці.

Якщо результат позитивний, то обстеження закінчується. Для контролю і профілактики, дітей обстежують один раз на рік до шестирічного віку.Якщо результат негативний – дитину дообстежать  іншими методами для діагностики проценту втрати слуху, а після лікарі можуть прогнозувати методи корекції, реабілітації, або слухопротезування чи проводити кухлеарну імплантацію.

Задача лікарів – своєчасно діагностувати і реабілітувати дітей. Задача батьків – своєчасно звернуться до лікарів!
В 2013 року Благодійним фондом «Серце до серця» и громадою було придбано обладнання для обстеження слуху у дітей раннього віку для кабінету. На сьогоднішній день обладнання, на жаль, є застарілим.У нашої лікарні є змога кваліфікованих фахівців та потреба в якісному сучасному обладнанні. Обладнання для діагностики вад слуху у дітей дуже коштовне, понад 300 - 500 тис.грн. Нажаль, держава не забезпечує у  повному обсязі фінансування на придбання обладнання, тому лікарня та благодійній фонд «Серце до серця» запрошує благодійників.Запрошуємо стати благодійником и допомогти в придбанні обладнання для сурдологічного кабінету Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні.

Зробить допомогу можна так:
- зайдіть на сайт https://sercedoserca.com.ua/ та зробить внесок миттєво, необхідно зазначити «на Запорізьку область» ;
- або покладіть кошти в фірмову скриньку  у волонтерів Фонду;
- або перерахуйте кошти за реквізитами фонду, які вказані на сайті   https://sercedoserca.com.ua/, необхідно зазначити «на Запорізьку область».

Благодійна допомога

Колектив Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні дякує благодійному фонду «Приватбанк» та компанії «Mastercard» за новорічні вітання дітей, які через хворобу вимушені були зустріти Новий рік у лікарні.

На початку 2021 року діти отримали подарунки та  піднесений настрій.

Не залишились без уваги і медичні працівники, які надавали медичну допомогу дітям у святкові дні.

Благодійна допомога

Співробітники та пацієнти гематологічного відділення висловлюють щиру подяку дітям та їх батькам з м. Маріуполя, які в рамках благодійної акції "Поцілунок в долоньках" зібрали та відправили до нашої лікарні подарунки - альбом, олівці, фарби, розмальовки, тощо. а ще дітей порадували смаколиками - наборами різноманітного печива! Дякуємо за створення маленького свята!

Благодійна допомога

Колектив "Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні" висловлює подяку Дмiтрiю Добородiю і команді ресторану "Bergamot" за надану допомогу в придбанні лікувальних засобів для інгаляційної терапії в відділенні пульмонології нашого медичного закладу.

Вдячні за надану допомогу та підтрику нашої лікарні, сподіваємося на подальшу співпрацю!

Благодійна допомога

Колектив Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня висловлює подяку Олені Клімченко, депутату Запорізької обласної ради за надану допомогу в придбанні одноразових неонатальних контурів до апарату штучної вентиляції легенів для відділення інтенсивної терапії новонароджених нашого медичного закладу. Одноразові контури дозволяють знижувати ризик інфекції дихальних шляхів при проведенні ШВЛ нашим найменшим пацієнтам.
Вдячні за надану допомогу та підтримку нашої лікарні протягом п'яти років!
Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Будьте здоровими, бережіть себе та своїх рідних!

Благодійна допомога

Колектив Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні висловлює подяку Благодійному фонду "Щаслива дитина" за надану допомогу в придбанні медичного обладнання (біполярного коагулятора) в відділенні хірургії нашого медичного закладу. Вдячні за надану допомогу та підтримку нашої лікарні, сподіваємося на подальшу співпрацю!

Будьте здоровими, бережіть себе та своїх рідних!

Top